Koni PDG :: Poznański raper hip hop Beat Squad PDG Kartel WSRH DonGuralEsko Rafi Słoń Shellerini Unhuman Familia

Booking Koncertowy
MAD BRAND

TELEFON: 509 495 560
MAIL: MADSTUDIO@WP.PL
Koncerty
24.05 - OPALENICA
31.05 - ŚRODA WLKP.
01.06 - GDAŃSK
08.06 - MUROWANA GOŚLINA
22.06 - NOWA SÓL
28.06 - POZNAŃ
29.06 - MIŁOSŁAW

Koni PDG Biografia

Koni Raper z Poznania, który nagrywa od 1997 roku. Jest członkiem Beat Squad’u oraz PDG Kartel.

BIOGRAFIA

Koni zajmuje się rapem od 1997. Dwa lata po rozpoczęciu swojej działalności stał się jednym z członków grupy Beat Squad. Na pierwszej płycie "Takie Chwile" udzielił się wyłącznie gościnnie, od drugiej był już pełnoprawnym członkiem grupy. Po wydaniu kolejnych płyt razem z Beat Squad'em czyli "Zapach Lata" który ukazał się w 2008 roku oraz "O czym szumią liście" z 2010 jego kariera zaczęła nabierać tempa.

Po wydaniu ostatniego laidbackowego krążka wraz z Rafim postanowił stworzyć mixtape Rafi/Koni. Album zawierający takie hity jak "Mafia" czy "Lawka", gdzie gościnnie pojawiła się Klaudia oraz Kubiszew został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy. Promowany jest teledyskiem do „Mafii”. Sukces jaki odniósł ten krążek sprawił, ze 2/3 grupy Beat Squad myślą już nad kolejnym projektem.

Wydanie albumu Rafi/Koni Mixtape było pierwszym krokiem w innym kierunku niż wcześniejsza twórczość artysty, kojarzonego głównie z laidbackiem. Był to przedsmak tego co znalazło się na jego solowej płycie pt. „Z Pamiętnika Szaleńca”, którą premierę miała w październiku 2012.

Koni udzielał się gościnnie na takich płytach jak „Opowieści z Betonowego Lasu” – Donguralesko, „Chore Melodie” – Słoń, „Jestem Stąd” wraz z WSRH, „Unhuman Mixtape” – WSRH, „PDG Gawrosz” – Shellerini, „Demonologia” – Słoń/Mikser, „Szkoła Wyrzutków” – WSRH, „Zaklinacz Deszczu” – Donguralesko "200 Ton" i "10" - Rafiego oraz wielu innych.

Koni ma na koncie liczne koncerty w całym kraju z Beat Squadem jak również z ekipą WSRH. Repertuar, który zawiera ponad 100 kawałków zawsze przyciąga mnóstwo fanów na koncertach.